Klasyfikacja indywidualna
VI I.K.O. Matsushima Polish Open Kyokushin Tournament Wasilków 19.11.2022
Na turniej zgłosiło się 137 zawodników z 12 klubów karate
Kumite
3. Dzieci dziewczynki 8 - 9 lat - 30 kg
- 1. Kijas Karolina / Kyokushin Team Wasilków
- 2. Aronowicz Maja / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Lieģe Katalina / Latvian National Team
- 3. Borkowska Oliwia / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
6. Kadetki młodsze 10 - 11 lat - 35 kg
- 1. Martseniuk Polina / Latvian National Team
- 2. Kalinowska Wiktoria / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Sienkiewicz Gabriela / Kyokushin Team Wasilków
7. Kadetki młodsze 10 - 11 lat + 35 kg
- 1. Scalese Monika / KSW Bushi
- 2. Tararuj Wiktoria / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
- 3. Arcimiuk Paulina / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Krilova Anna / Latvian National Team
8. Kadetki 12 - 13 lat + 40 kg
- 1. Belavina Milana / Latvian National Team
- 2. Łopato Zuzanna / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Stefanowicz Zuzanna / Klub Sportowy Karate Kyokushin Dojo Sosnowski
- 3. Rębowska Julia / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
11. Dzieci chłopcy 6 - 7 lat - 25 kg
- 1. Gabrens Dominiks / Latvian National Team
- 2. Liepiņš Jēkabs / Latvian National Team
- 3. Jóźwicki Bartosz / SCK BIAŁYSTOK
- 3. Kondratov Artem / UKKA
12. Dzieci chłopcy 6 - 7 lat + 25 kg
- 1. Bainors Austris / Latvian National Team
- 2. Makovejevs Kirils / Latvian National Team
- 3. Adamczewski Juliusz / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Dyczewski Aleksander / SCK BIAŁYSTOK
14. Dzieci chłopcy 8 - 9 lat - 30 kg
- 1. Tomings Romāns / Latvian National Team
- 2. Orlov Mark / UKKA
- 3. Makulski Dominik / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Księżopolski Piotr / Ostrowski Klub Karate Kyokushinkai
21. Kadeci 12 - 13 lat - 40 kg
- 1. Liepiņš Miks / Latvian National Team
- 2. Suchocki Błażej / Kyokushin Team Wasilków
- 3. Godlewski Szymon / Klub Sportowy Akademia Sztuk Walki
- 3. Sarana Artjoms / Latvian National Team
Klasyfikacja drużynowa
Rank | Team | Pt | G | S | B |
---|---|---|---|---|---|
2 | Latvian National Team | 39 | 6 | 2 | 3 |